Ebben a hónapban is összeült a Bordányi Kreatív Média csapata. A foglalkozás első felében a fotózásban jártas tagok osztották meg alapismereteiket a kevésbé tapasztalt társaikkal. Az esemény második felében az elkészített házifeladataikat beszélték meg közösen, melynek témája ebben a hónapban a “Tavasz” volt. A következő klubfoglalkozásra június 1-én kerül sor, ahol a klubtagok a „Legszebb pillanataim”- téma feldolgozására készített 5 fotójukat vagy 1 darab egyperces videójukat mutatják be.  A Kreatív Média csapata segíti településünk programjainak dokumentálását: az elmúlt hónapban hatan dolgoztak a Bordányi csillag születik elnevezésű eseményen, ahol fotóikkal és videofelvételeikkel örökítették meg az eseményt, továbbá Sólya Gábor megkeresésére segítettek elkészíteni egy egyperces kis KRESZ videót is. Továbbra is várnak minden régi és leendő új tagot, hogy kreativitásukkal, valamely módon megörökítsék településünk pillanatképeit. Követhetik és megoszthatják a klub eddigi munkásságát a www.facebook.com/BordanyiKreativMedia/ oldalán vagy ugyanitt megírhatják kérdéseiket, észrevételeiket.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support