Április 24-27. között nyolc helyszínre, köztük április 26-án hétfőn Bordányba is megérkezett a Magyar Honvédség katonai oltóbusza, ezzel segítve a helyi oltási tevékenységeket. Reggel 8-tól 17.30-ig oltottak Pfizer-vakcinával a katonák. Összesen 180 helyi kapta meg az első védőoltását a Faluház előtt beállított mobil oltópontban, vagyis egy átalakított buszban. Idősek és fiatalok egyaránt voltak az oltásra várók között. A Magyar televízió élőben jelentkezett be a helyszínről. Dr. Juhász Tünde kormánymegbízott nyilatkozatában mindenkit arra kért hogy biztassák környezetüket a védőoltás mihamarabbi felvételére. Tanács Gábor településünk polgármestere tájékoztatójában elmondta, hogy már nagyon szeretné, ha végre visszatérhetne minden a régi kerékvágásba, újra változatos programok színesítenék településünk életét, valamint már várja, hogy mindenkiről lekerülhessen a védőmaszk.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support