Az 1990-ben felavatott eímlékműnél koszorúztak az egyházközség, az önkormányzat és az ifjúsági önkormányzat képviselői november elsején Bordányban a Szt. István téren.

A II. világháborúban elesett bordányi áldozatok emlékére felállított emlékmű fekete gránitlapokkal fedett talapzatára az elesett bordányi hősök nevei vannak bevésve. A négy órakor kezdődő szentmisét követően a Szt. István térre vonultak át az emlékezők, akik szerettükre emlékezve helyezték el a megemlékezés virágait, mécseseit. Az egyházközség nevében Ocskó Zoltán és Lajkó Csaba, az önkormányzat nevében Tanács Gábor és Kiss-Patik Péter, míg az ifjúsági önkormányzat nevében Lehel Máté és Gábor Zalán koszorúztak.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support