Az Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola dolgozói és szülői munkaközössége 2017. november 11-én Jótékonysági iskolabált rendezett az iskolaudvar felújítása javára. Ocskó Zoltán igazgató úr köszöntő szavai után a bál műsorában elsőként az iskola pedagógusaiból verbuválódott kórus lépett fel. Felkészítőjük: Molnárné Bálint Orsolya tanító néni. A folytatásban a 3.b. osztályosok jelenete következett, címe: A rátóti csikótojás. Felkészítőjük: Dudás Dánielné. A két jelenet között Az ,,A karádi faluvégen…” kezdetű népdalt adta elő a tanári kar, brácsán kísért Tóthné Tombácz Gabriella. A szülők előadásában a Nem jól van ez így asszonyok! című jelenetet láthatták a vendégek. A program zárásaként, és az est fénypontjaként, a 8. osztályos diákjaink nyitótánca következett. Felkészítőjük Roszkos Annamária tanárnő. A jótékonysági esten az élő zenét az Új Fiúk együttes szolgáltatta. A vacsorát és a figyelmes kiszolgálást a Vadgesztenye Étterem biztosította. A tornateremben rendezett kiállítás a festészet tanszak tehetséges növendékeink munkáiból adott ízelítőt. A bálra számos tombolafelajánlás érkezett. Főnyereménye egy 3 napos wellness kikapcsolódás volt 2 fő részére a debreceni Óbester Hotelbe. A főnyereményt iskolánk pedagógusai ajánlották fel. Köszönetünket fejezzük ki mindenkinek, akik felajánlásukkal, munkájukkal és támogatásukkal hozzájárultak ahhoz, hogy a Jótékonysági bált megrendezhessük. Köszönjük a 8. osztályos szülők és Turcsik Dia támogatását és Dudás Dánielné szervező munkáját. Köszönjük, hogy támogatták az iskolaudvar felújítását!

 

Lippai Judit