Az Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola dolgozói és szülői munkaközössége 2017. november 11-én Jótékonysági iskolabált rendezett az iskolaudvar felújítása javára. Ocskó Zoltán igazgató úr köszöntő szavai után a bál műsorában elsőként az iskola pedagógusaiból verbuválódott kórus lépett fel. Felkészítőjük: Molnárné Bálint Orsolya tanító néni. A folytatásban a 3.b. osztályosok jelenete következett, címe: A rátóti csikótojás. Felkészítőjük: Dudás Dánielné. A két jelenet között Az ,,A karádi faluvégen…” kezdetű népdalt adta elő a tanári kar, brácsán kísért Tóthné Tombácz Gabriella. A szülők előadásában a Nem jól van ez így asszonyok! című jelenetet láthatták a vendégek. A program zárásaként, és az est fénypontjaként, a 8. osztályos diákjaink nyitótánca következett. Felkészítőjük Roszkos Annamária tanárnő. A jótékonysági esten az élő zenét az Új Fiúk együttes szolgáltatta. A vacsorát és a figyelmes kiszolgálást a Vadgesztenye Étterem biztosította. A tornateremben rendezett kiállítás a festészet tanszak tehetséges növendékeink munkáiból adott ízelítőt. A bálra számos tombolafelajánlás érkezett. Főnyereménye egy 3 napos wellness kikapcsolódás volt 2 fő részére a debreceni Óbester Hotelbe. A főnyereményt iskolánk pedagógusai ajánlották fel. Köszönetünket fejezzük ki mindenkinek, akik felajánlásukkal, munkájukkal és támogatásukkal hozzájárultak ahhoz, hogy a Jótékonysági bált megrendezhessük. Köszönjük a 8. osztályos szülők és Turcsik Dia támogatását és Dudás Dánielné szervező munkáját. Köszönjük, hogy támogatták az iskolaudvar felújítását!

 

Lippai Judit

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support